Naprawa instrumentów muzycznych


W gestii dobrego lutnika leży naprawa i konserwacja instrumentów strunowych. Każdy instrument nawet ten najwyższej jakości co pewien czas wymaga przeglądu i drobnych napraw. Niektóre instrumenty, bardziej zniszczone muszą być poddane gruntownej konserwacji. W rękach doświadczonego lutnika odzyskują pierwotną jakość oraz wygląd i nadal mogą służyć swoim właścicielom przez kolejne lata.

Naprawa instrumentów muzycznych u doświadczonego lutnika

Jestem doświadczonym lutnikiem, który poradzi sobie z każdą naprawą. Jeśli chcecie przeprowadzić serwis gitar czy konserwację skrzypiec, konserwację kontrabasu lub innego instrumentu smyczkowego, to w mojej pracowni wykonacie ją w przekonaniu o wysokim standardzie usługi. Podejmuję się napraw instrumentów, włącznie z klejeniem oraz uzupełnianiem i renowacją powłok lakieru skrzypcowego. Wykonuję wymianę włosia w smyczkach oraz wszystkie inne czynności, których celem jest przywrócenie instrumentowi dawnej świetności. Często udaje mi się poprawiać pierwotne właściwości instrumentu.

Zajmuję się serwisem gitar. Te instrumenty również wymagają konserwacji i często różnego typu napraw. Zajmuję się naprawami pudła rezonansowego oraz gryfu. Wykonuję wymiana progów w gitarze, tak by instrument odzyskał swoja pełną sprawność. Konserwuję, reguluję i odświeżam wygląd gitar.

Wszystkie czynności serwisowe uzgadniam z właścicielem, zdając sobie sprawę z osobistego stosunku każdego muzyka do swojego instrumentu. Zachęcam do korzystanie z moich usług lutniczych. Możecie mieć pewność, że instrumenty w moich rękach odzyskują kolejne życie.